W Sędzisławiu trwa akcja służb ratunkowych. Samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo.
Aktualizacja 17:28
Kierującym samochodem okazał się 48-letni mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego. Jechał sam. Z podejrzeniem obrażeń wewnętrznych przewieziony został do szpitala.
Podczas badania na miejscu zdarzenia kierujący "wydmuchał" prawie 2,5 promila.
Oryginalna informacja
Do zdarzenia doszło na drodze z Sędzisławia w kierunku drogi krajowej nr 5.

fot. facebook
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze