Na drodze z Domanowa do Pastewnika doszło do kolizji drogowej. Osobowy samochód uderzył w drzewo.
Z ustaleń policji wynika, że 20-letni mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego jechał fiatem siena. Na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. Jechał sam, był trzeźwy. Przewieziony zostanie do szpitala.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze