Orzeł Lubawka rozegrał pierwszy mecz w nowym sezonie. Dzisiaj (niedziela, 11 sierpnia) grał w Pucharze Polski z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych.
Orzeł w tym sezonie grać będzie w wałbrzyskiej klasie okręgowej. W Pucharze Polski zmierzył się z drużyną z klasy A. W wyjazdowym meczu lepsi byli piłkarze Orła.
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych : Orzeł Lubawka - 3:6 (1:1)
Bramki dla Orła: Michnicki x3, Musiał, Schabiński, Walczak.
Pierwszy ligowy mecz Orzeł rozegra już w czwartek (15 sierpnia). Podejmować będzie Zamek Kamieniec Ząbkowicki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze