Wczoraj (sobota, 28 września) w Twardogórze zawodniczki Akademii Młodego Sportowca ?MINI VOLLEY? z Kamiennej Góry bardzo udanie zainaugurowały sezon rozgrywkowy.
Podczas turnieju Volleymania Dolny Śląsk pokazały się z bardzo dobrej strony. W kategorii ?dwójek? Inez Chmielewska, Magdalena Lema, Antonina Olszak wygrały wszystkie swoje spotkania i zajęły pierwsze miejsce. Druga para: Milena Kowal, Anastazja Biel zajęła siódme miejsce wygrywając 5 z 7 spotkań.
Kolejny turniej Volleymania Dolny Śląsk już za dwa tygodnie w Kątach Wrocławskich!
Akademia Młodego Sportowca ?MINI VOLLEY? zaprasza dziewczynki i chłopców z roczników 2007- 2012 na siatkarskie treningi. Czeka na was wspaniała siatkarska przygoda.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze