Grupa uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze oddała krew wspierając leczenie strażaka rannego podczas akcji gaśniczej w Błażkowej.
Uczniowie razem ze strażakiem z kamiennogórskiej komendy straży pożarnej pojechali do Wałbrzycha i oddali krew.
Wzięli w ten sposób udział w akcji zbiórki krwi ogłoszonej po wypadku, w którym rannych zostało czterech strażaków.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze