Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej ?SANIKOM? w Lubawce informuje, że z powodu prac eksploatacyjnych (wywożenie osadów ściekowych) na oczyszczalni ścieków w Lubawce przy ul. Komunalnej 8 mogą w dniu dzisiejszym i jutrzejszym, tj. 18 i 19 maja 2020, występować uciążliwości odorowe w rejonie instalacji.
Za wynikłą sytuację przepraszamy, nie możemy tym samym zachwiać pracy oczyszczalni.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze