Reklama

Karolina i Marek Homoncik obronili tytuł Mistrzów Polski w Tańcach Standardowych

Karolina i Marek Homoncik obronili tytuł Mistrzów Polski w Tańcach Standardowych. 

Mistrzostwa Polski w kategorii 40+ (Open Senior 2) w tańcach standardowych odbyły się w sobotę (21 października) w Zielonej Górze. W kategorii reprezentantów Fraszki Kamienna Góra startowało dwanaście par. 

Drugie miejsce wywalczyła para: Markowski Wojciech, Damasevich Natallia (Black Dance Gdańsk). Na najniższym stopniu podium stanęli reprezentanci Akademii Tańca z Warszawy Salazhentsau Siarhei, Gawlik Ewa.

W turnieju wzięły udział pary z Fraszki w kategorii 12-13 lat (Junior 1) Open ST: Karol Homoncik z Julią Węglińską oraz Leon Homoncik z Mają Niezgodą

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama