Karolina i Marek Homoncik obronili tytuł Mistrzów Polski w Tańcach Standardowych.
Mistrzostwa Polski w kategorii 40+ (Open Senior 2) w tańcach standardowych odbyły się w sobotę (21 października) w Zielonej Górze. W kategorii reprezentantów Fraszki Kamienna Góra startowało dwanaście par.
Drugie miejsce wywalczyła para: Markowski Wojciech, Damasevich Natallia (Black Dance Gdańsk). Na najniższym stopniu podium stanęli reprezentanci Akademii Tańca z Warszawy Salazhentsau Siarhei, Gawlik Ewa.
W turnieju wzięły udział pary z Fraszki w kategorii 12-13 lat (Junior 1) Open ST: Karol Homoncik z Julią Węglińską oraz Leon Homoncik z Mają Niezgodą.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze