Po rocznej przerwie spowodowanej koronawirusowymi ograniczeniami ożyła sala widowiskowa Domu Kultury w Lubawce.
Z okazji Dnia Kobiet na scenie zaśpiewały Magdalena Fudała, Katarzyna Dłużniewska, Magdalena Niziołek. Wykonały przeboje Anny Jantar m.in. Tyle słońca w całym mieście. Wstęp na kopert był bezpłatny.
Po występie panie uczestniczące w koncercie otrzymały kwiaty.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze