Centrum Kultury w Kamiennej Górze zapraszamy na koncert Tyle słońca w całej Kamiennej Górze. Koncert organizowany jest z okazji Dnia Matki oraz 75 urodzin Anny Jantar.
Na scenie wystąpią artyści Sceny pod Regałem z Wrocławia: Wojciech Dereń, Adrianna Górka, Krzysztof Pachołek, Mateusz Maniak, Bartek Chojnacki, Piotr Treliński.
- W repertuarze usłyszą Państwo największe przeboje Anny Jantar takie jak choćby: "Tyle słońca w całym mieście..." "Radość najpiękniejszych lat" "Wielka Dama tańczy sama" , "Nic nie może przecież wiecznie trwać" "Moje jedyne marzenie" "Staruszek Świat" i wiele, wiele innych - zachęcają organizatorzy.
Koncert odbędzie się 25 maja, początek o godzinie 17:00. Bilety kosztują 20 zł od osoby.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze