W niedzielę (8 czerwca) na Orliku nad kamiennogórskim zalewem rozegrany zostanie turniej piłkarskich żaków.
Turniej piłki nożnej Żaków o puchar Posła na Sejm Ryszarda Zbrzyznego w ramach Dni Kamiennej Góry organizuje KSIS Razem.
Zespoły składające się z minimum 7 maksimum 10 piłkarzy z rocznika 2005-2006 zgłaszać się mogą w dniu zawodów do godziny 9.30.
Turniej rozpocznie się o godzinie 10.00.
Patronat Honorowy nad imprezą objął Burmistrz Miasta Kamienna Góra.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze