W świetlicy wiejskiej w Ptaszkowie odbędzie się I Turniej Warcabowy im. Tadeusza Hajduka.
Turniej zaplanowany jest na 9 grudnia od godziny 10:00. Zawodnicy grać będą w warcaby 100 polowe systemem szwajcarskim.
Mile widziane wcześniejsze zgłoszenia chętnych. Zgłoszenia telefoniczne przyjmuje Wiesław Lipień (605 403 719) oraz Adam Ryczko (512 702 852).

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze