Reklama

Turniej tenisa ziemnego

W słoneczną, ale zimną sobotę na kortach nad kamiennogórskim zalewem rozegrany został Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Powiatu Kamiennogórskiego.

Do rywalizacji przystąpiło siedem par deblowych, czyli czternaścioro zawodników. Każdy zespół rozegrał sześć spotkań. O zwycięstwie w turnieju decydował bilans meczów wygranych do przegranych.

Pierwsze miejsce zajęli Rafał Kuniej (Kamienna Góra) i Zbigniew Obrzud (Kamienna Góra). Drugie miejsce wywalczyli Dariusz Dudek (Kamienna Góra) i Grzegorz Wojciechowski (Wałbrzych). Trzecie miejsce zajął debel z Lubawki Piotr Lorencik i Michał Lorencik. Czwartą lokatę zajęła jedyna para mikstowa Monika Stec (Kamienna Góra) i Tomasz Pieśla (Boguszów Gorce).

Reklama

Turniej był współfinansowany ze środków Powiatu Kamiennogórskiego.

 


 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/10/2024 15:12
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama