W słoneczną, ale zimną sobotę na kortach nad kamiennogórskim zalewem rozegrany został Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Powiatu Kamiennogórskiego.
Do rywalizacji przystąpiło siedem par deblowych, czyli czternaścioro zawodników. Każdy zespół rozegrał sześć spotkań. O zwycięstwie w turnieju decydował bilans meczów wygranych do przegranych.
Pierwsze miejsce zajęli Rafał Kuniej (Kamienna Góra) i Zbigniew Obrzud (Kamienna Góra). Drugie miejsce wywalczyli Dariusz Dudek (Kamienna Góra) i Grzegorz Wojciechowski (Wałbrzych). Trzecie miejsce zajął debel z Lubawki Piotr Lorencik i Michał Lorencik. Czwartą lokatę zajęła jedyna para mikstowa Monika Stec (Kamienna Góra) i Tomasz Pieśla (Boguszów Gorce).

Turniej był współfinansowany ze środków Powiatu Kamiennogórskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze