Animatorzy Orlika przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze zapraszają dzieci ze szkół podstawowych na pierwsze rozgrywki w Rugby Tag.
Początek zabawy 2 czerwca godzina 16 00 - Orlik ul. Lubawska.
Bardzo mile widziani rodzice.
Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę oraz dużo niespodzianek.
Turniej zostanie rozegrany w ramach Dni Kamiennej Góry.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze