Wczoraj (niedziela, 18 października) na Orliku nad Zalewem odbył się turniej Orlików. Organizatorem zmagań byli rodzice dzieci grających w piłkę nożną na terenie miasta.
Do zawodów zgłosiły się dwie drużyny z Kamiennej Góry i po jednej z Lubawki, Mysłakowic, Świerzawy, Ścięgien i Przedzwojowa.

Na wszystkich uczestnikwó czekały łakocie, owoce oraz kiełbaska z grilla i napoje.

Wyniki:
Kamienna II - Lubawka 0-3
Kamienna Góra I - Lubawka 1-0
Kamienna Góra II- Mysłakowice 0-1
Kamienna Góra I - Świerzawa 1-1
Kamienna Góra II - Świerzawa 0-3
Kamienna Góra - Ścięgny 0-0
Kamienna Góra I - Przedwojów 1-0
Kamienna Góra II - Przedwojów 0-2
Kamienna Góra - Mysłakowice 3-0
Turniej wygrała drużyna Kamienna Góra I w składzie : Bartek, Tymek, Kornel, Kuba, Mateusz, Dawid, Szymek, Oktawian.

Rodzice grających dzieci w piłkę nożną z Kamiennej Góry składają podziękowania dla: Stowarzyszenia Razem, Arkadiusza Dybca, Gambit Lubawka, Projekt Arado, Eurotrans Jarek Śliwak, Neonet Kamienna Góra oraz Pana Zenka Króla.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze