Reklama

Turniej orlików

Wczoraj (niedziela, 18 października) na Orliku nad Zalewem odbył się turniej Orlików. Organizatorem zmagań byli rodzice dzieci grających w piłkę nożną na terenie miasta.

 

Do zawodów zgłosiły się dwie drużyny z Kamiennej Góry i po jednej z Lubawki, Mysłakowic, Świerzawy, Ścięgien i Przedzwojowa. 

Na wszystkich uczestnikwó czekały łakocie, owoce oraz kiełbaska z grilla i napoje. 

Wyniki:
Kamienna II - Lubawka 0-3
Kamienna Góra I - Lubawka 1-0
Kamienna Góra II- Mysłakowice 0-1
Kamienna Góra I - Świerzawa 1-1
Kamienna Góra II - Świerzawa 0-3
Kamienna Góra - Ścięgny 0-0
Kamienna Góra I - Przedwojów 1-0
Kamienna Góra II - Przedwojów 0-2
Kamienna Góra - Mysłakowice 3-0

Turniej wygrała drużyna Kamienna Góra I w składzie : Bartek, Tymek, Kornel, Kuba, Mateusz, Dawid, Szymek, Oktawian.

Reklama

Rodzice grających dzieci w piłkę nożną z Kamiennej Góry składają podziękowania dla: Stowarzyszenia Razem, Arkadiusza Dybca, Gambit Lubawka, Projekt Arado, Eurotrans Jarek Śliwak, Neonet Kamienna Góra oraz Pana Zenka Króla.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama