Wczoraj (sobota, 31 sierpnia) na Orliku nad kamiennogórskim zalewem rozegrany został II Turniej Streetballa o Puchar Starosty. Organizatorem był Animator Orlika Łukasz Przysło.
Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn w kategorii Open. Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym", po 10 minut lub do 16 pkt. Łącznie rozegrano 15 spotkań.
W rywalizacji o pierwsze i trzecie miejsce musiał zadecydować wynik bezpośredniego meczu między zainteresowanymi drużynami, ponieważ uzyskały one po tyle samo punktów.
I miejsce: SMP (Paweł Wincek, Maciej Mykytyszym, Mateusz Juszczyk)
II miejsce: KIEPWAGON (Filip Fryzowicz, Maciej Szymański, Witor Mazik)
III miejsce: STARA GWARDIA (Łukasz Biel, Dominik Zasada, Włodzimierz Zasada, Damian Uznański)
IV miejsce: SOMETHING (Łukasz Przysło, Michał Salata, Michał Gołębiewski)
V miejsce: JADĄ METRY (Kacper Pasiut, Seweryn Jerzak, Kuba Mordarski, Dominik Prokopowicz)
VI miejsce: KAMDŻA BASKET (Bartosz Zajdel, Krzysztof Grochalski, Kornel Sopata, Miłosz Zajdel)

Sponsorem Pucharu, medali był Starosta Powiatu Kamiennogórskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze