Reklama

Turniej na Orliku

Wczoraj (sobota, 31 sierpnia) na Orliku nad kamiennogórskim zalewem rozegrany został II Turniej Streetballa o Puchar Starosty. Organizatorem był Animator Orlika Łukasz Przysło.

 

Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn w kategorii Open. Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym", po 10 minut lub do 16 pkt. Łącznie rozegrano 15 spotkań.

W rywalizacji o pierwsze i trzecie miejsce musiał zadecydować wynik bezpośredniego meczu między zainteresowanymi drużynami, ponieważ uzyskały one po tyle samo punktów.
I miejsce: SMP (Paweł Wincek, Maciej Mykytyszym, Mateusz Juszczyk)
II miejsce: KIEPWAGON (Filip Fryzowicz, Maciej Szymański, Witor Mazik)
III miejsce: STARA GWARDIA (Łukasz Biel, Dominik Zasada, Włodzimierz Zasada, Damian Uznański)
IV miejsce: SOMETHING (Łukasz Przysło, Michał Salata, Michał Gołębiewski)
V miejsce: JADĄ METRY (Kacper Pasiut, Seweryn Jerzak, Kuba Mordarski, Dominik Prokopowicz)
VI miejsce: KAMDŻA BASKET (Bartosz Zajdel, Krzysztof Grochalski, Kornel Sopata, Miłosz Zajdel)

Reklama

Sponsorem Pucharu, medali był Starosta Powiatu Kamiennogórskiego.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama