Uwaga kierowcy, na ul. Kościuszki w Kamiennej Górze może was zaskoczyć nowa instalacja mierząca prędkość. To efekt realizacji projektu „Odpowiedzialny kierowca – bezpieczny pieszy” dofinansowanego z Funduszu Toyoty.
Na ul. Kościuszki, na wysokości Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, działać będą dwa takie urządzenia. Na odcinku dojazdowym do ograniczenia prędkości zmierzą i wyświetlą prędkość zbliżającego się pojazdu.
Jak informują internauci, urządzenie już informuje kierowców o prędkości, z jaką jadą.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze