Do 8 kwietnia trwa głosowanie na najlepsze projekty Funduszu Toyoty 2025. Wśród ośmiu propozycji z terenu Aglomeracji Wałbrzyskiej, jedna dotyczy Kamiennej Góry. Dofinansowanie otrzyma tylko 6 projektów. Głosować może każdy.
Powiat kamiennogórski zgłosił projekt Odpowiedzialny kierowca. Projekt dotyczy odcinka ul. Kościuszki w Kamiennej Górze na wysokości Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących. Przed przejściami dla pieszych i znakami ograniczającymi prędkość zamontowane mają być solarne prędkościomierze. Będą one pokazywać prędkość, z jaką poruszają się pojazdy. Dodatkowo wykonane ma być oznakowanie poziome oraz przeprowadzone w ZSZiO zajęcia dotyczące bezpieczeństwa pieszych oraz zastosowanych rozwiązań ekologicznych.
Głosować można: https://fundusztoyoty.pl/glosowanie/
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze