W tym roku władze Kamiennej Góry planują trzy imprezy promujące miasto.
Już 13 kwietnia odbędzie się kolejna edycja biegu Zdobywca Góry Parkowej. Do tej pory zgłosiło się już około 160 zawodników. Impreza ma się przerodzić w piknik, połączony z otwarciem stadionu po remoncie.
W długi majowy weekend miasto opanują żołnierze z czasów II wojny światowej. Kamienna Góra ma się stać ?miastem okupowanym?. W tym roku główną bazą będzie rynek. Szczegóły zbrojnych potyczek nie są jeszcze ujawniane. Miasto ma na imprezę wydać 60 tys. zł.
W drugi weekend czerwca odbędą się Dni Kamiennej Góry. W tym roku impreza będzie skromniejsza. Kosztować ma do 100 tys. zł. Część pieniędzy ma być pozyskanych spoza budżetu miasta, na razie zapewnionych jest 10 tys. zł z Urzędu Marszałkowskiego. Podczas weekendu zaprezentują się głównie miejscowi wykonawcy. Odbędzie się festiwal coverów, trwa ustalanie gwiazd.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze