Trzech mężczyzn łamiących prawo zatrzymali policjanci na terenie powiatu kamiennogórskiego podczas dzisiejszej akcji Trzeźwy poranek.
Podczas akcji sprawdzona została trzeźwość prawie 700 kierujących. Tuż po godzinie 6 w Marciszowie zatrzymany został 49-letni mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego. Mężczyzna kierował mając 0,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Dwie godziny później, również w Marciszowie, zatrzymany został 57-latek. Mężczyzna kierował pojazdem pomimo zakazu prowadzenia pojazdów.
Po godzinie 11 na terenie Kamiennej Góry policjanci zauważyli 51-latka w dziwny sposób jadącego rowerem. Mężczyzna był już znany funkcjonariuszom. Okazało się, że miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze