Zgodnie z tradycją klasa trzecia ze Szkoły Podstawowej w Miszkowicach przygotowała jasełka.
Przedstawienie wystawione zostało dzisiaj (wtorek, 22 grudnia) w odświętnie ozdobionej sali gimnastycznej. Na widowni zasiedli uczniowie, nauczyciele, rodzice i osoby związane ze szkołą. Trzecioklasistów, w trudnym dziele przypomnienia historii narodzenia Jezusa wsparły dzieci z innych klas.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze