W środę, 11 września na Stadionie Miejskim w Lubawce odbędzie się spotkanie trzeciej rundy Pucharu Polski w piłce nożnej. Przeciwnikiem Orła będzie drużyna Polonii-Stal Świdnica.
Polonia-Stal to drużyna występująca w IV lidze, gdzie obecnie zajmuje czwarte miejsce. W sezonie 2015/16 występowała w III lidze. Początek spotkania o godz. 17:00.
Działacze Orła zapowiadają atrakcje dla kibiców, konkursy z nagrodami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze