Trampkarze MKS Chełmsko Śląskie rozegrali dzisiaj mecz dziewiątej kolejki IV ligi okręgowej trampkarzy.
MKS grał na wyjeździe z Pogonią Świerzawa. Młodzi piłkarze MKS-u kontynuują serię spotkań bez porażki. Wygrali dziewiąty ligowy mecz i są liderami rozgrywek.
Pogoń Świerzawa : MKS Chełmsko Śląskie - 2:6
Bramki dla MKS strzelali: Hubert Łojko (2), Gracjan Jabłonka, Krystian Partyka, Dominik Dworzyński, Bramka samobójcza
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze