mimo ładnej pogody, świecącego słońca dostępność wielu szlaków w Karkonoszach jest ograniczona. Na szlakach leży śnieg. Ratownicy przypominają o zachowaniu ostrożności.
Należy zachować ostrożność. Na szlakach panują trudne warunki, śnieg jest mokry, występuje miejscowe oblodzenie szlaków. Zalecamy używanie raków i kijków turystycznych.
Na głównym grzbiecie Karkonoszy temperatura powyżej 1,5 stopnia. na szlakach turystycznych zalega warstwa śniegu od 0 do 10 cm, miejscami występuje lód. W szczytowych partiach Karkonoszy zalecane użycie raków. Na Śnieżce widoczność bardzo dobra ponad 50 km. Wiatr północno-zachodni średnio 14 m/s!!!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze