Dzisiaj w Miliczu rozegrany został turniej finałowy, w którym zagrało 6 najlepszych zespołów wyłonionych w dwóch turniejach eliminacyjnych.
Turniej rozgrywany był systemem ?każdy z każdym? do dwóch wygranych setów. Pojedynki były bardzo zacięte, a emocje ogromne. Zespół AMS Mini Volley Kamienna Góra w składzie: Kacper Zawiłowicz, Wiktor Lorek, Jakub Andrzejczyk pokonał: IM VOLLEY JELCZ LASKOWICE, UKPS LUBIN, UKS KINDER VOLLEYBALL WAŁBRZYCH, UKS DWÓJKA MILICZ . W ostatnim meczu o pierwsze miejsce AMS przegrał w tie breaku 2:1 z UKS KORAL WROCŁAW. AMS zajął drugie miejsce i zapewnił sobie awans do Mistrzostw Polski.
- Warto podkreślić, ze to ogromny sukces dla naszych siatkarzy- będą Oni reprezentować nasze województwo, miasto i akademię w Mistrzostwach Polski 26 - 29.08. najprawdopodobniej w Zabrzu. ? mówi trener zespołu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze