Reklama

Trójka z awansem

Dzisiaj w Miliczu rozegrany został turniej finałowy, w którym zagrało 6 najlepszych zespołów wyłonionych w dwóch turniejach eliminacyjnych.

Turniej rozgrywany był systemem ?każdy z każdym? do dwóch wygranych setów. Pojedynki były bardzo zacięte, a emocje ogromne. Zespół AMS Mini Volley Kamienna Góra w składzie: Kacper Zawiłowicz, Wiktor Lorek, Jakub Andrzejczyk pokonał: IM VOLLEY JELCZ LASKOWICE, UKPS LUBIN, UKS KINDER VOLLEYBALL WAŁBRZYCH, UKS DWÓJKA MILICZ . W ostatnim meczu o pierwsze miejsce AMS przegrał w tie breaku 2:1 z UKS KORAL WROCŁAW. AMS zajął drugie miejsce i zapewnił sobie awans do Mistrzostw Polski.

- Warto podkreślić, ze to ogromny sukces dla naszych siatkarzy- będą Oni reprezentować nasze województwo, miasto i akademię w Mistrzostwach Polski 26 - 29.08. najprawdopodobniej w Zabrzu. ? mówi trener zespołu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama