W Głuszycy w eliminacjach do finału Dolnośląskiej Ligi Talentów wybrana został trójka przedstawicieli regionu.
Jury wybrało: wokalistkę Maja Nowicką, formację taneczną LegGo! oraz gitarzystę Wojtka Kiełbasę.
Jury ma jeszcze dwie dzikie karty. Do tego najpopularniejszy artysta na profilu Facebook"owym DLT dostanie się do finału.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze