Burmistrz Miasta Kamienna Góra informuje, że na terenie miasta Kamienna Góra zostanie przeprowadzony trening systemu wczesnego ostrzegania. Został on zaplanowany 10 kwietnia 2022 r. o godzinie 8.41. Taki obowiązek na służby miejskie nałożył wojewoda dolnośląski.
Z uwagi na przebywających w naszym mieście licznych uchodźców wojennych burmistrz zalecił, aby trening został przeprowadzony bez sygnału dźwiękowego.
Celem treningu syren jest:
Sprawdzenie sprawności funkcjonowania systemu (można go przetestować także bez dźwięku) Doskonalenie umiejętności ogłaszania alarmu w czasie pozasłużbowym. Ocena sprawności technicznej urządzeń.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze