Reklama

Trening systemu wczesnego ostrzegania

Burmistrz Miasta Kamienna Góra informuje, że na terenie miasta Kamienna Góra zostanie przeprowadzony trening systemu wczesnego ostrzegania. Został on zaplanowany 10 kwietnia 2022 r. o godzinie 8.41. Taki obowiązek na służby miejskie nałożył wojewoda dolnośląski.

Z uwagi na przebywających w naszym mieście licznych uchodźców wojennych burmistrz zalecił, aby trening został przeprowadzony bez sygnału dźwiękowego.

Celem treningu syren jest:

Sprawdzenie sprawności funkcjonowania systemu (można go przetestować także bez dźwięku) Doskonalenie umiejętności ogłaszania alarmu w czasie pozasłużbowym. Ocena sprawności technicznej urządzeń.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama