Burmistrz Miasta Lubawka informuje, że w dniu 25 września 2019r. odbędą się ćwiczenia Obrony Cywilnej w Gminie Lubawka.
W związku z ćwiczeniami ewakuowana zostanie szkoła przy ul. Mickiewicza 4 w Lubawce. W ćwiczeniach będą brać udział jednostki PSP Kamienna Góra, OSP Lubawka i OSP Chełmsko Śląskie, Policja oraz saperzy.
Mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.
za wszelkie niedogodności przepraszamy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze