Reklama

Tragiczny powrót

Tragicznie zakończył się wyjazd kibiców z Lubawki. Jeden z nich nie żyje. Drugiego udało się uratować.

Około godziny 1 w nocy ratownicy wezwani zostali na ul. Kombatantów w Lubawce. Pasażerowie odkryli, że jeden z podróżnych nie oddycha. Podjęta akcja reanimacyjna kontynuowana przez strażaków i zespół pogotowia ratunkowego nie przyniosła rezultatu. Mężczyzna zmarł. Miał 35 lat. Z ustaleń policji wynika, że już wcześniej musiał się źle czuć. Prawdopodobnie nie obejrzał całego meczu. Wcześniej wrócił do autobusu.

Niewiele brakowało, a w tej samej grupie doszłoby do drugiej tragedii. Kolega reanimowane, gdy zobaczył co się dzieje, zasłabł. Jemu udało się udzielić skutecznej pomocy.

Reklama

Kibice pojechali na derbowy mecz Śląska Wrocław z Zagłębiem Lubin.

fot. facebook / OSP Lubawka

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama