Przez powiat kamiennogórski przejechał peleton Tour de Pologne. Jako pierwsza trasę pokonywała dwuosobowa ucieczka. Za nią, ze stratą kilkudziesięciu sekund, jechał peleton.
Kolarze jechali przez powiat kamiennogórski w ramach pierwszego etapu 81. edycji wyścigu. Zawodnicy wystartowali z Wrocławia. Meta dzisiejszego etapu wyznaczona jest w Karpaczu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze