Rozstrzygnięty został konkursu Top Mechanik organizowany przez Fundację Alae ze Świebodzic. Brali w nim udział uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.
Trzecie miejsce zajęli Jakub Gozdur i Bartek Pawlak uczniowie klasy 3F1 ZSZiO w Kamiennej Góze, którzy praktyczną naukę zawodu odbywają w firmie Autocam. Opiekunem drużyny był Przemysław Wasik. Udział w konkursie wzięli również Patryk Pawlik i Paweł Ferenc pod opieką Jacka Wyrostka.
Konkurs adresowany jest dla uczniów szkoły branżowej operator obrabiarek skrawających.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze