Ela Dębska kolejny już raz odwiedziła Kamienną Góra. Występowała podczas Dni Kamiennej Góry z coverami Janis Joplin. Dzisiaj (sobota, 14 lutego) E. Dębska zagrała w Centrum Kultury.
W Centrum Kultury zaprezentowany został repertuar Janis Joplin, Leonarda Cohena oraz własne utwory E. Dębskiej.
Ela Dębska oprócz śpiewu, zachwyciła publiczność grą na gitarze. Na gitarze zagrał też Waldemar Dąże, a na basie Sebastian Wojnowski.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze