Aktualizacja 21.07.2024.
W pierwszym półfinale lubawski duet Rafał Kuniej, Zbigniew Obrzud pokonała parę z czeskiego Zaclerza Franta Petran / Marian Pasiak 6:0. Takim samym wynikiem zakończył się drugi półfinał, Maciej Ciborski / Alan Dravs (Szczawno-Zdrój) pokonali Andrzeja Sojko i Artura Domżalskiego (Kamienna Góra / Lubawka).
Para z Kamiennej Góry i Lubawki (Andrzej Sojko / Artur Domżalski) pokonując 6:4) Czechów (Franta Petran / Marian Pasiak) zajęła trzecie miejsce w turnieju.
W finałowym spotkaniu goście ze Szczawna-Zdroju Maciej Ciborski / Alan Dravs pokonali gospodarzy Rafała Kunieja i Zbigniewa Obrzuda 6:4.

Oryginalna informacja
Dziesięć tenisowych par bierze udział w Deblowym Turnieju Tenisa rozgrywanym w Lubawce. Zawodnicy walczą o puchar burmistrza Lubawki.
Swoje siły na mączce w Lubawce postanowili sprawdzić zawodnicy ze Szczawna-Zdroju, Lubawki, Kamiennej Góry oraz cztery duety z Czech. Zmagania tenisistów otworzył Marcin Król, zastępca burmistrza Lubawki.
Turniej rozpoczęły rozgrywki grupowe. W każdej grupie walczy pięć par. Po dwie najlepsze awansują do półfinałów.
Tenisowy turniej o puchar burmistrza tradycyjnie rozgrywany jest podczas Święta Lubawki.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze