Reklama

Deblowy Turniej Tenisa w Lubawce

Aktualizacja 21.07.2024.
W pierwszym półfinale lubawski duet Rafał Kuniej, Zbigniew Obrzud pokonała parę z czeskiego Zaclerza Franta Petran / Marian Pasiak 6:0. Takim samym wynikiem zakończył się drugi półfinał, Maciej Ciborski / Alan Dravs (Szczawno-Zdrój) pokonali Andrzeja Sojko i Artura Domżalskiego (Kamienna Góra / Lubawka).

Para z Kamiennej Góry i Lubawki (Andrzej Sojko / Artur Domżalski) pokonując 6:4) Czechów (Franta Petran / Marian Pasiak) zajęła trzecie miejsce w turnieju.

W finałowym spotkaniu goście ze Szczawna-Zdroju Maciej Ciborski / Alan Dravs pokonali gospodarzy Rafała Kunieja i Zbigniewa Obrzuda 6:4.

Reklama



Oryginalna informacja
Dziesięć tenisowych par bierze udział w Deblowym Turnieju Tenisa rozgrywanym w Lubawce. Zawodnicy walczą o puchar burmistrza Lubawki.

Swoje siły na mączce w Lubawce postanowili sprawdzić zawodnicy ze Szczawna-Zdroju, Lubawki, Kamiennej Góry oraz cztery duety z Czech. Zmagania tenisistów otworzył Marcin Król, zastępca burmistrza Lubawki. 

Turniej rozpoczęły rozgrywki grupowe. W każdej grupie walczy pięć par. Po dwie najlepsze awansują do półfinałów.

Tenisowy turniej o puchar burmistrza tradycyjnie rozgrywany jest podczas Święta Lubawki. 

Reklama

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/07/2024 10:46
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama