Reklama

Tenisowy memoriał - dzień pierwszy

Sala sportowa przy szkole w Pisarzowicach gościła dzisiaj (sobota, 18 stycznia) młodych tenisistów biorących udział w Memoriale Bronisława Furtaka i Jacka Urbana.

 

Pierwszego dnia memoriału walczyły dzieci i młodzież. W turnieju wystartowało siedemnaścioro tenisistów z Pisarzowic, Bolesławca, Jeleniej Góry i Wrocławia.

Wyniki turnieju:

dziewczęta rocznik 2007-2009 Klaudia Olszak - Pisarzowice

dziewczęta rocznik 2004-2006 Wiktoria Buczkowska - Wrocław

Chłopcy rocznik 2010
1. Ernest Zarzycki
2. Mikołaj Ciszek
3. Kacper Morawski wszyscy Pisarzowice

Rocznik 2007-2009
1. Oskar Soliło - Piechowice
2. Szymon Marchalewicz - Jelenia Góra
3. Filip Maciejowski - Pisarzowice

2004-2006
1. Jakub Kosal - Pisarzowice
2. Kupczak Dawid - Bolesławiec
3. Franek Kozioł -Bolesławiec

Reklama

Tegoroczny memoriał zorganizowany został w ramach projektu "Tenis stołowy bez granic" realizowanego przez klubu z Pisarzowic i Zaclerza (Czechy). W ramach projektu zorganizowane zostaną po dwa turnieje w Polsce i Czechach, osiem wspólnych treningów. Klub z Pisarzowic zakupił również sprzęt m.in. stół, płotki, stoliki sędziowski, trenażer, siatki.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama