Sala sportowa przy szkole w Pisarzowicach gościła dzisiaj (sobota, 18 stycznia) młodych tenisistów biorących udział w Memoriale Bronisława Furtaka i Jacka Urbana.
Pierwszego dnia memoriału walczyły dzieci i młodzież. W turnieju wystartowało siedemnaścioro tenisistów z Pisarzowic, Bolesławca, Jeleniej Góry i Wrocławia.
Wyniki turnieju:
dziewczęta rocznik 2007-2009 Klaudia Olszak - Pisarzowice
dziewczęta rocznik 2004-2006 Wiktoria Buczkowska - Wrocław
Chłopcy rocznik 2010
1. Ernest Zarzycki
2. Mikołaj Ciszek
3. Kacper Morawski wszyscy Pisarzowice
Rocznik 2007-2009
1. Oskar Soliło - Piechowice
2. Szymon Marchalewicz - Jelenia Góra
3. Filip Maciejowski - Pisarzowice
2004-2006
1. Jakub Kosal - Pisarzowice
2. Kupczak Dawid - Bolesławiec
3. Franek Kozioł -Bolesławiec

Tegoroczny memoriał zorganizowany został w ramach projektu "Tenis stołowy bez granic" realizowanego przez klubu z Pisarzowic i Zaclerza (Czechy). W ramach projektu zorganizowane zostaną po dwa turnieje w Polsce i Czechach, osiem wspólnych treningów. Klub z Pisarzowic zakupił również sprzęt m.in. stół, płotki, stoliki sędziowski, trenażer, siatki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze