W sobotę (14 września) rozegrane zostały singlowe mistrzostwa Kłodzka w tenisie ziemnym.
W turnieju uczestniczyło 17 zawodników, wśród nich Hubert Sajdak. Reprezentant powiatu kamiennogórskiego wywalczył miejsce w finale zawodów. W decydującym meczu przegrał i zajął drugie miejsce w kategorii open mistrzostw.
Zawody zorganizowało Kłodzkie Towarzystwo Tenisowe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze