Wczoraj (sobota, 12 października) na kortach przy stadionie w Lubawce rozegrany został tenisowy turniej im. Stanisława Walendzisa. Była to dziewiąta edycja deblowego turnieju upamiętniającego jednego z lubawskich działaczy tenisowych.
Turniej wygrali Krzysztof Sujecki i Rafał Kuniej, którzy w finałowym spotkaniu pokonali parę Zbigniew Obrzud, Andrzej Sojko (6:3). Trzecie miejsce wywalczyli Piotr Lorencik i Michał Lorencik pokonując (6:3) Łukasza Szajkowskiego i Sławomira Szlandę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze