W ramach Dni Kamiennej Góry zorganizowany został Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego. Rozgrywki trwają na kortach nad zalewem.
Do rywalizacji przystąpiło 15 zawodników z Kamiennej Góry, Wrocławia, Brzegu, Marciszowa, Lubawki. Gra również kamiennogórzanka mieszkająca obecnie w Australii.
Rozgrywki zakończą się prawdopodobnie dopiero jutro.
Więcej o Dniach Kamiennej Góry - kliknij tutaj.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze