Podczas Dni Kamiennej Góry 2015 rozegrany zostanie Amatorski Turniej Tenisowy. Rozgrywki zaplanowane są na sobotę (13 czerwca) od godziny 9:00.
Turniej organizuje Kamiennogórski Klub Tenisowy. Zawody rozegrane zostaną na kortach nad kamiennogórskim zalewem. Zapisy przyjmowane będą w dniu zawodów.
Turniej rozegrany ma być z podziałem na grupy. Organizatorzy zapewniają, że każdy z zawodników rozegra minimum 4 mecze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze