Dzisiaj (niedziela, 8 grudnia) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza zaprezentowany został kolejny spektakl z cyklu Mamo, tato - teatr przyjechał!. Po przedstawieniu z dziećmi spotkał się Mikołaj.
Dzisiaj teatr Herbi zaprezentował dzieciom przedstawienie Królewna Śnieżka. Jak zwykle na scenę zaproszeni zostali również widzowie, którzy brali udział w spektaklu.
Po przedstawieniu do dzieci przyszedł Mikołaj z prezentami.
Niedzielne spotkanie z teatrem i Mikołajem zorganizowało Centrum Kultury.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze