Dzisiaj (niedziela, 27 października) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza wystąpił teatr Herbi.
Znani kamiennogórskiej widowni aktorzy wystawili przedstawienie dla dzieci "Stoliczku nakryj się". tradycyjnie do występu na scenie zaprosili widzów.
Spektakl zorganizowało Centrum Kultury w Kamiennej Górze w ramach cyklu "Mamo, tato teatr przyjechał!".

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze