Od jednej z internautek otrzymaliśmy zdjęcia wykonane w Kamiennej Górze na moście na ul. Papieża Jana Pawła II.
Zdjęcia wykonane zostały 25 czerwca po godzinie dwunastej. Otrzymaliśmy je dopiero dzisiaj. Według autorki pokazują "fekalia wylewane były do rzeki Bóbr".
Według pracowników kamiennogórskich wodociągów na zdjęciu widoczny jest krótki, deszczowy kanał, którym spływa deszczówka z ulicy Sienkiewicza i części ul. Broniewskiego. Po ostatniej awarii sieci wodociągowej był czyszczony. Stary osad, który spływał i spadał z drogi, został zruszony. Podczas ulewy brudy zostały wypłukane z kanału do rzeki.
Po prawie tygodniu trudno zweryfikować wersje obu stron. Prosimy o wcześniejsze przekazywanie tego typu zdjęć.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze