Reklama

Tak nie wolno parkować!

Pierwszy dzień nowego roku szkolnego to nowe wyzwanie dla kierowców chcących zaparkować w pobliżu szkół i przedszkoli.

Jak widać na zdjęciach przekazanych przez internautę, nie dla wszystkich prawidłowe parkowanie jest łatwe. Fotografie wykonane zostały w Krzeszowie, przed przedszkolem.

Przypominamy, niebieski znak z postacią człowieka, samochodem, człowiekiem z piłką i domem to początek strefy zamieszkania. Za tym znakiem obowiązują inne przepisy niż na typowym terenie zabudowanym. Jedna ze zmian dotyczy postoju pojazdu. W strefie zamieszkania pojazd można zostawić tylko na wyznaczonym miejscu. Na pewno takim miejsce nie jest chodnik. Na chodniku nie wolno parkować również poza strefą.

Reklama

Kamiennogórscy policjanci proszą o zgłaszanie miejsc, w których dochodzi do łamania przepisów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każde takie zgłoszenie policjanci muszą zweryfikować. Do zgłoszenia można również dodawać zdjęcia.
https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 02/09/2024 17:35
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama