W związku z wprowadzeniem stanu wyjątkowego w Czechach wstrzymana został kolejowa komunikacja przygraniczna. Czesi będą jednak jeżdzić z Lubawki do Sędzisławia.
Kolejowe połączenie zostanie utrzymane, ale trasa będzie skrócona. Czesi będą wozić pasażerów tylko po polskiej stronie z Lubawki do Sędzisławia. Nie będzie możliwości podróżny szynobusem przez granicę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze