Już w sobotę (23 marca) w Kamiennej Górze rozpocznie działalność nowa Galeria Sztuki.
Nawa przestrzeń wystawiennicza powstała w Przychodni Rodzina (ul Kościuszki 6) w Kamiennej Górze. Na razie organizatorzy nie zdradzają pierwszego wystawcy. Szczegóły poznamy niebawem.
W Rodzinie prezentowane będą prace lokalnych artystów, mniej lub bardziej powiązanych z ochroną zdrowia.
Idea Profesor Wity Szulc „Sztuka w służbie medycyny” przyświeca moim działaniom na co dzień. W tym miejscu idea zamienia się w czyn
Reklama
mówi artysta, który po raz pierwszy wystawi swoje prace w Rodzinie.
Wernisaż zaplanowany jest na godzinę 18.00 w sobotę, 23 marca. Wystawa otwarta będzie codziennie w godzinach pracy przychodni i potrwa do połowy maja.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze