Iwo Sobczyk, trener KS Relax Kamienna Góra, otrzymał nagrodę Ministerstwa Sportu i Turystyki. Wyróżnienie przyznane zostało na osiągnięcia w pracy trenerskiej.
To już szósta taka nagrodą przyznana I. Sobczykowi. To docenienie jego pracy oraz osiągnięć zawodników, m.in. córki trenera Aleksandry Sobczyk, która w tym roku wywalczyła srebrny medal Mistrzostw Świata.
Trener podkreśla, że jego raca byłaby niemożliwa bez wspacia działaczy klubu i sponsorów firm: KEMPF, Gambit, Exodus, Bank Spółdzielczy w Kamiennej Górze, Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Kamiennej Górze oraz samorządów: gminy miejskiej Kamienna Góra i Powiatu Kamienna Góra.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze