Szanowni turyści,
Uprzejmie informujemy, że w związku z przeprowadzanymi pracami remontowymi , odcinek szlaku niebieskiego (od Koziego Mostku do schroniska Samotnia) pozostaje nadal zamknięty. Prosimy o korzystanie tylko i wyłącznie z wybrukowanej drogi prowadzącej do schronisk, Samotnia, Strzecha Akademicka, Dom Śląski oraz na Śnieżkę.
Przepraszamy za powstałe utrudnienia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze