Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze już po raz szósty uczestniczyła w akcji ?Szlachetna Paczka?.
W tym roku, po raz pierwszy od wielu lat, nie było rejonu Szlachetnej Paczki w Kamiennej Górze. W szkole przygotowano wsparcie dla potrzebującej rodziny z okolic Wałbrzycha. Z ogromnym zaangażowaniem rodziców, uczniów oraz grona pedagogicznego udało się zaspokoić najważniejsze potrzeby samotnej mamy wychowującej niepełnosprawną, sześcioletnią córkę Martynkę.
Oprócz artykułów spożywczych i środków czystości zostały zakupione przybory szkolne, ręczniki, garnki, odzież i obuwie. Dziewczynka otrzymała wymarzonego konia na biegunach, zabawki oraz nowe, wygodne łóżko. Koordynatorem działań była Szkolna Grupa Wolontariuszy ?Świetliki?.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze