Dzisiaj (wtorek, 21 stycznia) na kamiennogórskim rynku zatańczyli maturzyści z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących.
Przygotowujący się do studniówki uczniowie zaprezentowali na rynku poloneza. Taniec tradycyjnie otwierający studniówkę zatańczony został na kamiennogórskim rynku po raz piąty.
W tym roku na taniec na głównym placu w mieście zdecydowało się czterdzieści par.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze