W auli Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyły się szkolne obchody Dnia Edukacji Narodowej.
W szkole świętowali nie tylko nauczyciele. Występ młodzieży obejrzeli pracownicy obsługi i administracji oraz emeryci związani przed laty z tą szkołą.
Po występie przyszedł czas na wręczenie przez dyrektor szkoły Mariolę Jaciuk nagród pracownikom.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze