Reklama

Szkolna integracja

Uczniowie i nauczyciele z lubawskiej szkoły brali dzisiaj (wtorek, 3 września) udział w Dniu Integracyjnym. Zamiast lekcji zorganizowane zostały wycieczki, zabawy i konkursy mające pozwolić na lepsze poznanie się społeczności.

 

Część klas brała udział w wycieczkach do Kowar i na Krucze Skały. Najmłodsze klasy uczestniczyły w zabawach ruchowym na boisku przy szkole. Miłośnicy piłki nożnej przeszli na stadion. Trenerzy podzielili młodzież na zespoły złożone z uczniów w różnym wieku, dołączyli przedstawicieli szkoły z Chełmska Śląskiego, którzy przyjechali na rozgrywki. Tak pomieszane grupy rozegrały serię piłkarskich spotkań. Cześć klas zdecydowała się pozostać w szkole i wymienić wakacyjnymi wspomnieniami.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama