Uczniowie i nauczyciele z lubawskiej szkoły brali dzisiaj (wtorek, 3 września) udział w Dniu Integracyjnym. Zamiast lekcji zorganizowane zostały wycieczki, zabawy i konkursy mające pozwolić na lepsze poznanie się społeczności.

Część klas brała udział w wycieczkach do Kowar i na Krucze Skały. Najmłodsze klasy uczestniczyły w zabawach ruchowym na boisku przy szkole. Miłośnicy piłki nożnej przeszli na stadion. Trenerzy podzielili młodzież na zespoły złożone z uczniów w różnym wieku, dołączyli przedstawicieli szkoły z Chełmska Śląskiego, którzy przyjechali na rozgrywki. Tak pomieszane grupy rozegrały serię piłkarskich spotkań. Cześć klas zdecydowała się pozostać w szkole i wymienić wakacyjnymi wspomnieniami.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze