W poniedziałek (25 listopada) w Domu Kultury w Lubawce odbędzie się szkolenie z obsługi defibrylatora. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy.
W całej Polsce udostępnianych jest coraz więcej defibrylatorów (AED). Urządzenia są łatwe w obsłudze, ich użycie może uratować życie. Szkolenie pozwoli na zapoznanie się z urządzeniem i zasadą korzystania z niego. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia kursu oraz upominek.
Szkolenie odbędzie się 25 listopada, początek o godzinie 16:00. Zapisy wyłącznie poprzez kontakt telefoniczny/sms: 606 972 489.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze