Reklama

Szkolenie z obsługi defibrylatora

LIS25

Lubawka, Dom Kultury godz: 16:00

W poniedziałek (25 listopada) w Domu Kultury w Lubawce odbędzie się szkolenie z obsługi defibrylatora. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy.

W całej Polsce udostępnianych jest coraz więcej defibrylatorów (AED). Urządzenia są łatwe w obsłudze, ich użycie może uratować życie. Szkolenie pozwoli na zapoznanie się z urządzeniem i zasadą korzystania z niego. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia kursu oraz upominek. 

Szkolenie odbędzie się 25 listopada, początek o godzinie 16:00. Zapisy wyłącznie poprzez kontakt telefoniczny/sms: 606 972 489. 

Reklama

 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/11/2024 07:55
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama